Кафедра агробіології та біохімії
Кафедра агробіології та біохімії

Засідання студентського наукового гуртка

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри біології, на якому розглядалися питання підготовки гуртківців до Всеукраїнської студентської наукової конференції. Наразі підготовлено 11 доповідей студентами 1-4 курсів спеціальності 091 Біологія.

Аналіз виступів показав актуальність тем та вагомі результати досліджень, одержані студентами. Змістовні роботи представили старшокурсники. Алєшков Віталій (41-б група) доповів про фотосинтетичні показники посівів пшениці озимої за дії Дербі в умовах екологізації. Оленович Олександр (41-б група) досліджував продуктивність посівів пшениці озимої в умовах змін клімату. Павлійчук Артем підготував роботу  "Вміст фотосинтетичних пігментів у листках кукурудзи та їх співвідношення при застосуванні регуляторів росту рослин. Студентка 31-б групи Поміркована Ольга виступила з доповіддю "Фітосанітарний стан посівів пшениці озимої в умовах біологізації.

Дуже цікавими і актуальними були виступи наймолодших студентів-біологів з 11 мб-б групи. Так, Наталія Красовська розповіла про біорозкладувальні матеріали, а Юлія Муравська про альтернативні джерела енергії.

Дякуємо нашим студентам за  плідну роботу. Їхні виступи будуть представлені на Всеукраїнській студентській науковій конференції.

 Неля Ляховська, викладач кафедри біології, керівник гуртка